Fotogoździk w Akademii Fotografii

fotopolis.pl

Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy wszystkie panie na bezpłatne wykłady w Akademii Fotografii, które odbędą się 8 marca pod hasłem „Fotogoździk” w trzech miastach: Warszawie, Krakowie i Poznaniu. Żeby robić lepsze zdjęcia czasami wystarczy kilka dobrych rad i pozbycie się złych nawyków. Wykładowcy Akademii Fotografii w zwięzłej i przystępnej formie przybliżą i rozjaśnią nieco tajniki dobrej fotografii. Uczestniczki warsztatów nie muszą posiadać aparatu fotograficznego.

Powinny być też takie zajęcia gdzie ludzie mogli by by się nauczyć przygotowywać prawidłowo ulotki, plakaty. Myśl ta dotyczy nie tylko kobiet, ale również mężczyzn. Wydaje mi się, że jednak znaczna większość to faceci przygotowują materiały do druku i równie często robią to źle. Dobrze by było gdyby to uległo zmianie. Marzenia ściętej głowy?

więcej informacji>>>
nasze ulotki

This entry was posted in NEWS and tagged . Bookmark the permalink.

3 Responses to Fotogoździk w Akademii Fotografii

  1. MAŁA says:

    fajna sprawa. Ja tez tam chcem pojechac :-)))

  2. piotr says:

    No nic trudnego, człowiek wsiada w transport i jedzie…
    No ale śmiechy na bok, brakuje w Polsce takich akcji gdzie można by spróbować czegoś poważniejszego bez opłat. Nie wiem jak wy, ale ja odnoszę wrażenie, że wszyscy w koło chcą na czymś zarobić. Faktycznie od czasu do czasu pojawiają się takie imprezy na, których możliwe są jakieś próby. Czasem się zdarzą jakieś imprezy, spotkania, ale nie odnosicie wrażenia, że jest takich wydarzeń za mało?
    Może jest jednak tak, że takich imprez jest sporo, a nawet dużo tylko komunikacja zawodzi?

Dodaj komentarz