Jeden ze sposobów na legalne oprogramowanie

swiatobrazu.pl
photoshop cs5 dzierżawa wypożyczenie

Ot taką ciekawa opcję znalazłem. Pierwsze moje wrażenie, co za pomysł kompletnie nie trafiony, kto to mógł wymyślić. Po chwili jednak refleksja, może się ktoś skusi na taką opcję. Powiem tak całkiem ciekawe rozwiązanie dla tych co chcieli by mieć oryginalne oprogramowanie, ale ich nie stać.

Inna sprawa to kwestia, czy w Polsce ktoś kogo nie stać na tak duży wydatek jak zakup legalnego oprogramowania będzie myśleć o „wynajęciu” programu. Tym bardziej, że ściągnięcie pirata jest sprawą bardzo łatwą. No chyba, że już na tyle się w naszym kraju pozmieniało, że jednak taka opcja sprawdzi się, sam nie wiem. Może dzięki takim opcjom faktycznie ludziska zmienią podejście do zagadnienia legalnego oprogramowania.

Może taki pomysł wypożyczania wpisze się w codzienność? Może… jeśli wziąć pod uwagę jeden proces to za jakiś czas ta forma posiadania programów stanie się normą. Mówię tu o „dostępności”. Jeśli ludzie będą mieli łatwy dostęp do czegoś to zaczną z tego korzystać. Jest w około wiele przykładów, które zdają się potwierdzać tą myśl. Jednak jak to zawsze bywa w życiu jest pewne „ale” i to dość znaczące, jest to oczywiście cena. Wszystko pięknie, ale jak się zastanowimy kto jest grupą docelową dla tej oferty to 135 zł lub 95 zł co miesiąc może być ceną zaporową. No i tu sprawa zaczyna wyglądać blado, ale najważniejsze jest jednak to, że firma zaczyna myśleć o tym jak dotrzeć do pewnych użytkowników.

więcej informacji>>>
nasze ulotki

This entry was posted in NEWS and tagged . Bookmark the permalink.

One Response to Jeden ze sposobów na legalne oprogramowanie

  1. Pingback: Sklep Adobe dostępny w języku polskim | Nasze Ulotki.pl :: Blog

Dodaj komentarz