Czy lubimy jak nam się błyszczy i świeci? COOL LEAF

technologie.gazeta.pl
świecąca klawiatura wyświelacz

Klawiatura… od czasu do czasu zdarzy mi się napisać o dziwnych myszkach tym razem trafiłem na coś takiego. Myszki potrafią przybierać różnorakie kształty, kolory i zastosowania. Nie widziałem jakoś specjalnie wyróżniających się innych urządzeń do obsługi komputera. Klawiatura Cool Leaf wyłamuje się z tego doświadczenia. W zasadzie jest to panel dotykowy, który wyświetla nam przyciski.

Ot taki bajer pierwsze wrażenie super, ale jak zawsze rodzi się pytanie, jak z funkcjonalnością tego sprzętu. No jakoś nie wyobrażam sobie normalnego, codziennego użytkowania tego sprzętu w domu. Bardzo mnie interesuje jak wygląda pisanie dłuższych tekstów, pomijam korzystanie z Photoshopa. Być może jest jak ze smart fonami z panelem dotykowym, trzeba się przestawić.
Tylko czy takie przestawianie ma sens?

Istnieje taki trend wśród ludzi do podkręcania i przerabiania komputerów, tak by były szybsze i ładniejsze. Komputery wtedy wyglądają jak choinki, światełka są wszędzie. No chyba, że chcemy by nasze biurko wyglądało jak kokpit Enterprise ze Star Treka.

Osoba do teleportacji.
Ja wysiadam.

więcej informacji>>>
więcej informacji>>>
nasze ulotki

This entry was posted in Sprzęt and tagged , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz