ADOBE CREATIVE SUITE 5 EVOLUTION TOUR w Warszawie

swiatpoligrafii.pl
wyobrazsobie.pl
ADOBE CREATIVE SUITE 5 EVOLUTION TOUR w Warszawie

Nazwa imprezy jakby co najmniej czołówka rajdowców miała wystąpić w Wawie. W stolicy jednakże wystąpią ewangeliści z firmy Adobe. Będzie można się dowiedzieć o kilku ciekawych rzeczach dotyczących pakietu, między innymi jak przejść z niżej wersji na wyższą. Będą zaprezentowane nowinki w poszczególnych partiach pakietu. Myślę, że na imprezie zostanie zaprezentowanych kilka naprawdę ciekawych rzeczy.

Dwie kwestie, bardzo mi się podoba określenie ludzi promujących pakiet… ewangeliści, no wydaje mi się, że to jest zabawne porównanie. No ja jeszcze nie słyszałem o wyznawcach Adobe. Co prawda jak sięgnąć do korzeni to jest do wiecznej dyskusji co jest lepsze a co gorsze, adobe – corel, to sprawa zaczyna wyglądać interesująco. Zestawiając poglądy można dojść do wniosku, że czasem ma się do czynienia z fanatykami, a od fanatyzmu do religii już nie daleko. Ewangeliści brzmi dumnie. Ewangeliści nauczyciele no to tak, ale miałem skojarzenia.

Druga kwestia umieszczenie imprezy w Złotych tarasach w kinie. No sam nie wiem dlaczego akurat tam, może mnie ktoś oświeci jakiego to rodzaju zabieg, że w galerii handlowej odbywać się będzie tego rodzaju impreza.

19 maja przyjadą do Warszawy ewangeliści Adobe. Wezmą udział w otwartej konferencji na temat możliwości nowej odsłony pakietu Creative Suite 5.5. Spotkanie jest kolejnym etapem Adobe Creative Suite 5 Evolution Tour – serii spotkań z ewangelistami Adobe w najważniejszych miastach świata.

więcej informacji>>>
więcej informacji>>>
nasze ulotki

This entry was posted in NEWS and tagged . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz