Reklama wideo w gazecie?

technologie.gazeta.pl
Reklama wideo w papierowej gazecie - rosyjski Playboy

Mój przedostatni wpis dotyczył e-papieru, a tu dziś proszę bardzo taka informacja. Widzicie to już nie fikcja ani fantastyka tylko rzeczywistość. Wiadomo jeszcze dużo wody musi upłynąć zanim e-papier stanie się czymś zwyczajnym i powszechnym, ale to są pierwsze sygnały mówiące o tym, że istnieje zapotrzebowanie na tego typu nośniki.

To są wyraźne sygnały wskazujące, że te technologie będą wchodzić do użytku, wszystko to tylko kwestia czasu. Dziś rozmawiając z kolegą stwierdziłem, że w ciągu najbliższych 20 lat, technologie mobilnych wyświetlaczy staną się tak powszechne jak dzisiejsze ulotki lub gazety. Myślę, że to może nastąpić znacznie szybciej niż zakładałem. Wnioski wyciągnijcie sami.


W czerwcowym wydaniu rosyjskiego magazynu Playboy znalazła się reklama wideo jednego z koncernów tytoniowych. Na 4 calowej przekątnej ekranie wyświetlany jest krótki film opatrzony dźwiękiem.

Reklama została wyprodukowana metodą Video-in-Print przy pomocy układów Amerchip. Nie jest to jednak rzeczywiste zespolenie wyświetlacza ze stronami czasopisma. W praktyce mamy do czynienia z oddzielną kartonową wkładką reklamową dodawaną do czasopisma.

więcej informacji>>>
nasze ulotki

This entry was posted in NEWS and tagged , . Bookmark the permalink.

One Response to Reklama wideo w gazecie?

  1. Pingback: Ruchome obrazy w książkach - fantastyka? | Nasze Ulotki.pl :: Blog

Dodaj komentarz