Czy to koniec pewnej epoki dla Polskiej poligrafii?

1 sierpnia 2011 po wieloletniej pracy w Olsztyńskich Zakładach Graficznych odchodzi ze stanowiska Prezesa zarządu Ryszard Maćkowiak. Fakt ten stanowi dla Polskiego rynku poligraficznego poważną stratę. Dodam, że pan Prezes jest autorem sukcesu OZGrafu. Zaczynając pracę w zakładach w roku 1968 był trwale z nim związany. Znał każdy aspekt produkcji, marketingu
i wszelkich procesów związanych z drukiem książek.

Poniżej cytuje list jaki rozesłał do przyjaciół i osób, które razem z nim budowały i budują Polski rynek poligraficzny. Mam tylko nadzieję, że to nie koniec przygody Pana Prezesa na tym rynku.

Drodzy Przyjaciele

1 sierpnia 2011 roku kończę pracę na stanowisku Prezesa Zarządu Olsztyńskich Zakładów Graficznych.

Pragnę wyrazić serdeczne podziękowanie za dotychczasową współpracę. Praca na stanowisku Prezesa Zarządu od 1993 a w OZGraf od 1968 r. umożliwiła mi działalność na rzecz rozwoju Olsztyńskich Zakładów Graficznych jak, również na rzecz podnoszenia, jakości polskiej poligrafii.

Olsztyńskie Zakłady Graficzne dały mi możliwość współpracy ze wspaniałymi ludźmi w kraju i poza jego granicami, oraz budowania pozytywnych relacji z bliższymi i dalszymi sąsiadami. To zadania ważne, nie tylko na dziś, ale i na przyszłość.

Jestem przekonany, że dzięki naszej współpracy udało się dołożyć cegiełkę w rozwój polskiej poligrafii, a zwłaszcza w budowę pozytywnego wizerunku Olsztyńskich Zakładów Graficznych.

Mając na uwadze okazaną życzliwość i zrozumienie w trakcie wspólnie przepracowanych wielu lat i podejmowanych zadań wierzę, że mimo zakończenia mojej pracy będziemy mieć okazję do dalszego współdziałania.

Z wyrazami szacunku
Ryszard Maćkowiak

This entry was posted in NEWS and tagged . Bookmark the permalink.

One Response to Czy to koniec pewnej epoki dla Polskiej poligrafii?

  1. plotery says:

    Tak – pewien etap w polskiej poligrafii niewątpliwie się kończy. Ma to swoje plusy i minusy. Myślę, że w przyszłości wcale nie będzie źle;)

Dodaj komentarz