Kolorowe acz standardowe

Nikon dell quo vadis

Chwilę trzeba było czekać by znana firma produkujaca aparaty wypuściła taki produkt. Jeśli chodzi o kolory lustrzanek to w zasadzie dominował cały czas czerń trochę bieli czasem żółty, a tu bach taki wynalazek. Inną sprawą jest to, że to nie jakiś wybryk
i fanaberia tylko odpowiedź na potrzeby rynku (może mody). Ostatnio w mediach coraz więcej pojawia się produktów rzekomo atrakcyjnych. Czemu rzekomo?

Ja odnoszę wrażenie, że różnym firmom coraz ciężej jest zdobywać klientów poprzez funkcjonalność produktu. Informacje co ten nasz aparat fotograficzny czy laptop potrafi dużej… myślę, że bardzo dużej rzeszy klientów nic nie mówi. Kusi się ich więc innymi walorami właśnie na przykład kolorową obudową jak w przypadku tego nikona, bądź wymiennymi obudowami lub innymi – przepraszam za wyrażenie – głupotami.

Co to może oznaczać… większą świadomość ludzi od marketingu, czy może tą wiedzę już posiadają od dawna, ale nie było jej trzeba wykorzystywać.  W sytuacji jaka panuje teraz na rynku trzeba uruchamiać wszelkie możliwości by coś sprzedać, czy w końcu może to jest zupełnie normalne. Sam nie wiem pewnie prawda leży gdzieś po środku, a może nie mam racji. Jak to mam w zwyczaju podrzucam kwestie do przemyślenia.

Pierwsza lustrzanka cyfrowa Nikona w kolorze
więcej informacji >>>

Dell Inspiron R – laptopy z wymiennymi obudowami
więcej informacji >>>
nasze ulotki

This entry was posted in Artykuł and tagged , , , . Bookmark the permalink.

One Response to Kolorowe acz standardowe

  1. Pingback: Skanująca mysz / LG LSM-100 SmartScan - ręczny myszoskan | Nasze Ulotki.pl :: Blog

Dodaj komentarz