Sklep Adobe po naszemu


Wyczytałem na swiatpoligrafii.pl, że sklep Adobe będzie w końcu dostępny w języku Polskim. Do tej pory było to pewnego rodzaju utrudnieniem teraz może się to zmieni. Jedynym minusem jest to, że ceny podawane będą w euro, a nie w złotówkach.
Zresztą poniżej przedstawiam fragment informacji.

Adobe poinformowała, że jej sklep internetowy zyskał polski interfejs. Dzięki temu polscy klienci mogą nabyć produkty firmy Adobe bezpośrednio u producenta, a użytkownicy oprogramowania Adobe już posiadający oprogramowanie tej firmy będą mogli korzystać
z możliwości kupna subskrypcji bezpośrednio na stronie sklepu elektronicznego. Ten sklep przeznaczony jest głównie dla użytkowników domowych i firm, które nie potrzebują korzystać z bonusów towarzyszących zbiorowym licencjom. Na wirtualnych półkach znajdziemy pełną ofertę produktów desktopowych firmy Adobe wraz z polskimi opisami. Niestety nie obejdzie się bez kalkulatora, gdyż ceny podawane są w euro.

Chciało by się rzecz wielki świat wkracza pod strzechy. Niestety jesteśmy zaniedbywani przez znaczną część producentów oprogramowania. Można zatem powiedzieć – widzę światełko w tunelu.

więcej informacji >>>

Przeczytaj też
Jeden ze sposobów na legalne oprogramowanie
ADOBE CREATIVE SUITE 5 EVOLUTION TOUR w Warszawie
Nowy algorytm w Photoshopie poprawi nieostre zdjęcia

This entry was posted in NEWS and tagged , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz